SGCONSULTING LOGO Apie mus Finansavimas ES parama Kontaktai

Finansavimas

Jeigu esate verslo organizacija planuojanti investuoti ar surasti būdų įmonės apyvartinėms lėšoms padidinti, siūlome pasinaudoti mūsų konsultacija ir atrasti tinkamą sprendimą. Būtų labai paprasta tiesiog nueiti į banką ir užpildyti paraišką dėl paskolos, tačiau ne visada pavyksta sulaukti teigiamo atsakymo.

Jeigu Jums nepavyko gauti paskolos iš kredito įstaigos, neverta nuleisti rankų, nes mes padėsime suruošti verslo planą, kurio dėka finansavimas bus pasiekiamas.

Gautas lėšas savo verslui galėsite panaudoti:

Prieš ruošdami verslo planą, pagal pateiktus Jūsų įmonės dokumentus, nustatysime kokia tikimybė gauti finansavimą ir dėl tolimesnių etapų sprendimą atliksite Jūs.

Investicinė paskola - tai ilgalaikė paskola įmonėms, skirta įrangai ar gamybiniams pastatams pirkti ir rekonstruoti bei naujiems verslo projektams finansuoti. Šio tipo paskola naudinga įmonei statant naują gamyklą, įsigyjant iki šiol nuomotą įrangą ir panašiais atvejais.

Paskola apyvartiniam kapitalui skirta įmonės apyvartinio kapitalo poreikiams tenkinti ar verslui plėtoti. Paprastai ši paskola grąžinama dalimis pagal nustatytą grafiką.

Investicinės paskolos ir paskolos apyvartiniam kapitalui atveju galimas finansavimas pagal JEREMIE programą. JEREMIE (Bendrieji Europos ištekliai labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms, angl. „Joint European Resources for Micro to Medium Enterprises") -  tai Europos Komisijos kartu su Europos investicijų fondu (EIF) parengta iniciatyva.Ja skatinama naudotis finansų inžinerijos instrumentais siekiant pagerinti mažų ir vidutinių įmonių galimybes gauti finansavimą pagal struktūrinių fondų intervencines priemones.


Jei jūsų įmonės banko sąskaitai suteiktas overdraftas (kredito limitas), galite bet kuriuo metu pasiskolinti iš anksto nustatytą pinigų sumą iš įmonės banko sąskaitos ir tam tikrą laiką turėti neigiamą banko sąskaitos likutį.


Kredito linija - trumpalaikės paskolos forma. Ši paskola skirta įmonės apyvartinio kapitalo poreikiams tenkinti. Jei įmonei suteikta kredito linija, galite nuolat pasiskolinti ir grąžinti visą ar dalį paskolos  sumos visu kredito linijos galiojimo laikotarpiu.